אתר השירותים והמידע הממשלתי אתר השירותים והמידע הממשלתי
ברוכים הבאים לאתר החדש לשירותים ולמידע ממשלתי

רישוי רכב

הנפקת רישיונות לרכבים חדשים, רישוי רכבים שנתי, מכונים לרישוי רכב, רישום והעברת בעלות. יבוא וייצור כלי רכב ותעבורה, תיקון ותקינות כלי רכב, פיקוח על מוסכים ועוד.
 

מדריכים ומידע

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים נאבק בתאונות הדרכים באמצעות עידוד התקנת טכנולוגיות מתקדמות - גם ברכב משומש.
מדריך זה מספק מידע על הנפקת רישיון רכב וחידושו, אגרות, מבחני כשירות תנועה (טסט), רישום נזקים שנגרמו לכלי הרכב, רישום וביטול שעבודים ועיקולים.
האחריות לרישום שינוי הבעלות ברכב חלה הן על מוכר הרכב והן על קונה הרכב. קריאת המדריך תחסוך לכם זמן ותסייע להעברת בעלות באופן מהיר ותקין.
רשימת היצרנים המורשים להנפיק לוחיות רישוי לרכבים.
 

חדשות

03.05.2017
מהיום ניתן להנפיק רישיונות נהיגה לרכב בכל אחד מסניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. זאת, במסגרת הרחבת שיתוף הפעולה בין משרד התחבורה לבין דואר ישראל.
05.03.2017
בימים אלה לא ינתנו שירותי רישוי רכב גם בשאר ערוצי השירות, לרבות מוקד *5678, עמדות הרישיומט ואתר משרד התחבורה. עם זאת ניתן יהיה לקבל שירותים בנושא נהיגה בלבד, באינטרנט, בעמדות השירות האוטומטיות, במרכז המידע הארצי (*5678) ובבנק הדואר. משרדי הרישוי, יסגרו לציבור ממחר (יום שני) ועד ליום רביעי (8 במרץ), בשל הסבת מערכות המידע של משרד התחבורה הנדרשת לצורך הנפקת לוחיות רישוי בנות 8 ספרות. משרדי הרישוי יפתחו לציבור הרחב ביום חמישי (9 במרץ).
28.03.2016
ועדת הכלכלה של הכנסת אישרה את הצעת חוק רישוי שירותים לרכב. החוק החדש ישנה את המציאות בישראל בכל הקשור לענף הרכב, יביא להוזלה של כלי הרכב, חלקי החילוף ולתחרות.
 

מדיניות ונהלים

 

פרסומים

תאריך: 03.05.2017 | סוג: מכרזים וקולות קוראים
Top